Celticbet Haber – Atılay Canel Çılgına Döndü

Celticbet – Spor Toto Süper Lig’in Karagümrük’te Atılay Canel’in hakeme itirazı

Süper Lig’de 8. Hafta karşılaşmasında MKE Ankaragücü ile 2-2 berabere kalan Fatih Karagümrük’te Teknik ekipten Atılay Canel ‘’Oyuncu değişikliği istememize karşın futbolcuyu bir türlü değiştiremedik” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmanın sonrasında düzenlenmiş olan basın toplantısında açıklamalar yapan Fatih Karagümrük Tecrübeli Teknik Direktörü Atılay Canel şunları ifade etti: “Biz buraya gelirken puan veya puanlar almaya gelmiştik. Bu saha bizim için uğurlu bir sahaydı. 1. Lig’ten Süper Lig’e çıktığımız bir sahaydı. Oyunu istediğimiz gibi kontrol altına aldık. Son 5 dakikaya kadar da oyunu istediğimiz kadar tuttuk ama son beş dakikada oyuncu değişikliği istememize rağmen oyuncuyu bir türlü değiştiremedik ve o sırada da o karambolde golü yedik. Onlara verilen penaltı gibi bizim gördüğümüz kadarıyla Enzo’nun düşürülüşü bize göre penaltıydı ama ne hikmetse verilmedi. Bir puan ile Karagümrük’e dönüyoruz.”

Futbol ile ilgili güncel gelişmeler ve son dakika haberlerine sitemiz Celticbet güncel giriş adresinden ulaşabilirsiniz.